par mums
SIA “Grāmatveža Prieks” ir ģimenes uzņēmums, kas attīstās darot to, kas patīk.

Esi gaidīts mūsu ģimenē, kur attieksme pret Jums, mūsu klient, is svarīga! Mūsu esošie klienti ir apmierināti ar padarīto darbu, jo mēs iesakām uzņēmumam visizdevīgāko risinājumu. Visi mūsu ieteikumi tiek balstīti, ņemot vērā jaunākās likumdošanas izmaiņas.  Katrs mūsu klients ir individuāls un īpašs. Mūsu uzņēmuma darbinieki uzņemsies pilnu atbildību par Jūsu dokumentu drošību. Strādājam ar dažādas nozares uzņēmumiem, neatkarīgi no to lieluma.

Kāpēc izvēlēties tieši SIA “Grāmatveža Prieks”? Ja vēlaties, lai pret Jums izturas kā pienākas, nevis kā pret vienu no 100, tad sadarbojieties ar mums. Mums ir svarīgs katrs uzņēmums, neatkarīgi no viņa darbības veida un ienākumu lieluma. Mums ir svarīgi, lai naktī Jūs gulētu mierīgi, neuztraucoties par to, ka ar uzņēmuma grāmatvedību kaut kas varētu nebūt kārtībā. Mēs visu veicam, ievērojot likuma kārtību, lai Jums nerastos nevajadzīgas problēmas.

Ulvis Melngailis
Umauto IK

Čakli darbinieki ir zelta vērti! Tā gribētos pateikties “Grāmatveža Prieks” kolektīvam, arī šajā neparastajā laikā, par Jūsu jaudu, neatlaidību, pozitīvo attieksmi un profesionālajiem darbiniekiem, kuri ir vienmēr gatavi panākt klientam soli pretim un pat nakts laikā gatavi pildīt darba pienākumus! Paldies! Vēlot daudz daudz veselības un daudz darba!

UZTICI SAVU GRĀMATVEDĪBU MUMS!

KĀ KĻŪT PAR KLIENTU?
SOLI PA SOLIM KĀ KĻŪT PAR sia GRĀMATVEŽA PRIEKS KLIENTU?
SAZINIES AR MUMS
Sazinies ar mums, izmantojot kontaktu formu, telefonu, epastu vai arī pazvani iepriekš un brauc uz kafiju, aprunāties pie mums birojā Maskavas ielā 240, Rīgā.
RADĪSIM RISINĀJUMU
Mēs kopā izskatīsim Jūsu situāciju, izvēloties vispiemērotākos soļus tālākai sadarbībai. Viens no pamatmērķiem ir palīdzēt Jums optimizēt nodokļu maksājumus, palīdzot Jums attīstīties!
ATTĪSTIES AR SMAIDU
Uzticot mums savu grāmatvedības vadīšanu, vari neuztraukties par to un koncentrēties uz savas pamatdarbības izausgmes veicināšanu. Tieši tik lieliski un vienkārši!
ESI DROŠĪBĀ
SIA "Grāmatveža Prieks" uzdevums ir Jūs atbalstīt un pasargāt. Mēs uzņemamies pilnu atbildību par savu paveikto darbu, Jūs respektējam un vienmēr esam gatavi atbalstīt, atbildot uz Jūsu jautājumiem.
Privacy Preferences